Palniki pyłowe na TECHMILK 2017

     Tegoroczna konferencja naukowo-techniczna Techmilk 2017 odbyła się w lutym w Mikołajkach, przyciągnęła ona kadrę techniczną i zarządzającą, reprezentantów polskich i zagranicznych firm. W ramach konferencji prezentowane były przede wszystkim najnowsze badania oraz technologiczne innowacje istotne dla przemysłu spożywczego. W ramach wystąpienia zaprezentowaliśmy najnowszą technologię pyłową – innowacyjny system wytwarzania najtańszej energii cieplnej o mocach 1÷ 20 MW.  Technologie tą oprócz niskiego kosztu wytworzenia energii cieplnej charakteryzuję również:

  • w pełni zautomatyzowany układ
  • szczelność oraz hermetyczność
  • możliwość zdalnego zarządzania
  • prowadzenie monitoringu i wszelkich analiz pracy układu

     

     Wdrażanie najnowocześniejszych technologii u naszych klientów jest naszym priorytetem. Wraz z partnerem strategicznym firmą LEAG AG wskazywaliśmy jak dzięki zastosowaniu technologii pyłowej zwiększyć konkurencyjność na rynku. Firma LEAG AG – dostawca paliwa – podkreślał przede wszystkim stabilność cen paliwa LignoPlus w odniesieniu do gazu, czy oleju opałowego. My podkreślaliśmy innowacyjność całego systemu, gdzie energia cieplna z układu kotłowni parowej zasilana paliwem pyłowym jest możliwa z kogeneracją produkcji wody lodowej, co stanowi istotną korzyść w przemyśle mleczarskim.

     Nasze palniki pyłowe są produktem, który powstał dzięki stałej współpracy z różnymi jednostkami, w tym z Instytutem Energetyki oraz zespołem profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem. Dzięki temu podczas konferencji TECHMILK 2017 mogliśmy zaprezentować rozwiązania, które w najbliższych latach mają szansę zmienić rynek nie tylko spożywczy.

UDOSTĘPNIJ:

NAJNOWSZE

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.