Pierwsza nagrzewnica powietrza VENTURA wysłana do Japonii

Rozwój sprzedaży exportowej nagrzewnic powietrza VENTURA

    Sprzedaż naszych urządzeń na rynku zagranicznym stale rosie.  Warte zwrócić uwagę, że do dotychczas cieszących się renomą palników na pellet, dołączają nowe produkty. Mowa w szczególności o zyskujących coraz większą popularność nagrzewnicach powietrza VENTURA. Urządzenie to zostało pozytywnie przyjęte nie tylko na rynku krajowym, ale również za granicą. Sprawia to, że przemierzają one coraz to większe odległości, by sprawnie, oszczędnie, a przede wszystkim bez konieczności budowy skomplikowanych układów grzewczych, ogrzewać obiekty wielkopowierzchniowe. To idealne rozwiązanie dla hal produkcyjnych, szklarni, czy kościołów. 

Najdłuższa podróż nagrzewnicy VENTURA

     Dotychczas mieliśmy już wiele okazji wysyłać nasze Nagrzewnice po za granice naszego kraju,  tym razem odległość robi jednak wrażenie.  11 000 km, tyle dokładnie ma do pokonania nagrzewnica o mocy 30 kW. Trafi do Japonii, gdzie jej zadaniem będzie ogrzewanie szklarni. Obecnie Japonia należy do najbardziej perspektywicznych krajów, pod względem wykorzystania biomasy w ogrzewnictwie To pierwsza i nie ostatnia wysyłka tego urządzenia do kraju kwitnącej wiśni.

Poniżej kilka ujęć z procesu przygotowania przesyłki. Jak widać solidne zabezpieczenie to podstawa w tego tupu przesyłkach. Zachęcamy również do przeczytania więcej o naszej nagrzewnicy

UDOSTĘPNIJ:

NAJNOWSZE

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.