wybierz język:

Aquatherm Kijów-okno na Europę Wschodnią

   Aktualności   maj 13, 2019  Możliwość komentowania Aquatherm Kijów-okno na Europę Wschodnią została wyłączona

Aquatherm Kijów to wyjątkowe targi, które gromadzą specjalistów z branży HVAC z regionu Europy Wschodniej. To już 21 edycja tych targów, podczas których  prezentowane są nowości głównie w zakresie  ogrzewnictwa.  Przy czym w ostatnich latach szczególną uwagę zwraca  nowy trend, który jest mocno wyróżniany tj. efektywność  energetyczna w każdym sektorze.  Targi odbywają się w dniach 14-17 maja 2019 r. w Centrum Wystawowym w Kijowie.

Corocznie targi przyciągają dużą ilość odwiedzających je gości,  głównie ze wszystkich regionów Ukrainy oraz z sąsiednich państw. To miejsce prezentacji produktów oraz usług jak i również specjalistycznych konferencji. Większość tematów skupiona jest wokół energooszczędnych rozwiązań i tzw. zielonej energii.

Aquatherm  odbywa się w najlepszym w Kijowie miejscu wystawowym z nowoczesną infrastrukturą, co stanowi gwarancję zorganizowania udanej międzynarodowej imprezy.

W wydarzeniu biorą udział setki wystawców, którzy promują swoje najnowsze produkty i  technologie. My również jesteśmy obecni wraz z naszym dystrybutorem na terenie Ukrainy. Liczymy, że zarówno dla wystawców jak i dla odwiedzających będą to interesujące targi. Zwłaszcza, że w 2018 r.  wydarzenie zgromadziło 535 wystawców z 21 krajów  i 24 tys. gości.

Serdecznie zapraszamy !