Najbliższy serwisant

Prawidłowa praca naszych urządzeń to dla nas priorytet. Każdego dnia dbamy, by wszelkie działania, od doradztwa i pierwszego montażu, po obsługę serwisową, jak chociażby sezonowy przegląd urządzenia, przeprowadzane były przez autoryzowanych serwisantów. Obecnie współpracujemy z blisko 100 certyfikowanymi instalatorami w Polsce, ale również poza jej granicami. Ich wiedzę potwierdza szereg odbytych szkoleń oraz liczne, prawidłowo wykonane instalacje urządzeń grzewczych.

W jakich sprawach pomoże Ci najbliższy autoryzowany serwisant?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAJBLIŻSZYM SERWISANETEM

 

Pokaż w promieniu Promień: KM

Województwo

Szukaj wg nazwy

Uzyskaj wskazówki dojazdu

Pokaż odległość w

Podaj swoją lokalizację

Lista Instalatorów i Dystrybutorów: 0
Wczytuję...

Trasa

SKORZYSTAJ Z BAZY WIEDZY

Branża grzewcza obfituje w wiele i pojęć i przypadków, które potrafią spędzić sen z powiek. Mowa tu zarówno o osobach w niech pracujących, ale przede wszystkim o użytkownikach, którym branża ta dostarcza różnego rodzaju urządzenia grzewcze. Mając to na uwadze opracowaliśmy bazę wiedzy, która w przypadku problemów z urządzeniem może okazać się bardzo pomocna, bowiem opracowana została w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszego serwisu. Znaleźć w niej można m.in. FAQ czyli zbiór najczęstszych przypadków, z którymi dotychczas spotykali się nasi serwisanci. Warto wspomnieć, ze większość z nich to problemy, które użytkownik rozwiązać może samodzielnie, przy odpowiednim instruktarzu. Drugim istotnym elementem naszej bazy wiedzy jest intuicyjny słownik, w którym znajdują się wszystkie fachowe terminy jakie można napotkać użytkując nasze urządzenia grzewcze.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.