wybierz język:

Regulatory ecoMAX 920

   Newsletter   luty 26, 2019  Możliwość komentowania Regulatory ecoMAX 920 została wyłączona

Regulatory z serii ecoMAX 920 to najnowsze urządzenia sterujące. Występują w dwóch wersjach: graficznej i dotykowej ze zmiennym katem wychylenia.  To odpowiedź na zapotrzebowanie na regulator, który dzięki swojej budowie, w łatwy sposób umożliwi  podłączenie do  użytkowanego  już kotła.

Szeroki wybór funkcji pozwala na dopasowanie go   do określonych wymagań użytkownika. Ponadto odpowiada na oczekiwania użytkowników w zakresie zarządzania pracą kotła w sposób przede wszystkim:  prosty i bezproblemowy, umożliwia  optymalne spalanie pelletu;  zapewniając komfort cieplny na określonym poziomie.

Główne zalety, które wyróżniają ten regulator spośród dotychczas dostępnych to:

– uniwersalność zastosowania – do nowych kotłów jak i modernizowanych ,

– multifunkcjonalność – dzięki rozbudowanym funkcją sterowniczym,

– zmiana kąta wychylenia ekranu

– możliwość wyizolowania samego ekranu

Zmiana kąta wychylenia ekranu to niewątpliwie jedno z najlepszych rozwiązań zastosowane  w tym urządzeniu. Pozwala instalatorowi na montaż regulatora w  wybranym miejscu, które nie byłoby możliwe w przypadku innych dostępnych urządzeń, a które dzięki ruchomemu ekranowi pozostaje w pełni funkcjonalne. Użytkownik ma w  niczym nie ograniczony dostęp i może w pełni korzystać z urządzenia. Jest to szczególne ważne w przypadku kiedy  regulator jest montowany w modernizowanych kotłowniach,  gdzie często brakuje wystarczającej przestrzeni do wygodnej obsługi, bądź wcześniej zamontowany kocioł ma specyficzną budową i dostęp  w przypadku innych regulatorów  byłby niewygodny.

Modernizacja kotłowni w oparciu o regulatory z serii 920 to gwarancja spełnienia ( często wysokich) wymagań stawianych przez klientów, w zakresie funkcjonalności jak i długą,  bezawaryjną pracę urządzenia.

Regulator:

– pogodowo steruje obiegiem bezpośrednim CO oraz przygotowaniem CWU,

– steruje zaworem trójdrogowym lub czterodrogowym,

– współpracuje ze zdalny sterowaniem ecoSTER  i modułem ecoNET;

– aktualizuje oprogramowanie  bezpośrednio z karty microSD,

– najważniejsze – posiada wspomnianą już możliwość ustawienie wychylenia ekranu .

Różne możliwości montażu regulatorów 920  to największy ich  atut.

Dla Instalatora to prostsza, często niewymagająca dużego zaangażowania,  możliwość podłączenia go  do kotła.

Dla użytkownika to  możliwość korzystania z funkcjonalnego  urządzenia, posiadającego  wiele  opcji ułatwiające sterowanie instalacją grzewczą i spełniające wymagania w zakresie prostej obsługi oraz z ułatwiony dostępem do urządzenia często w miejscu gdzie pozornie nie byłoby to możliwe.