Centrala serwisowa

Prawidłowa praca naszych urządzeń to dla nas priorytet. Każdego dnia dbamy, by wszelkie działania, od doradztwa i pierwszego montażu po obsługę serwisową jak chociażby sezonowy przegląd urządzenia, przeprowadzane były przez autoryzowanych serwisantów. Obecnie współpracujemy z ponad 100 certyfikowanymi instalatorami w Polsce, ale również poza jej granicami. Ich wiedzę potwierdza szereg odbytach szkoleń oraz liczne, prawidłowo wykonane instalacje.

W jakich sprawach pomoże Ci centrala serwisowa KIPI?

SKONTAKTUJ SIĘ Z CENTRALĄ SERWISOWĄ

Formularz zgłoszeniowy

serwis@kipi.pl

696 027 777

SKORZYSTAJ Z BAZY WIEDZY

Branża grzewcza obfituje w wiele pojęć i przypadków, które potrafią spędzić sen z powiek. Mowa tu zarówno o osobach w niech pracujących, ale przede wszystkim o użytkownikach, którym branża ta dostarcza różnego rodzaju urządzenia grzewcze. Mając to na uwadze opracowaliśmy bazę wiedzy, która w przypadku problemów z urządzeniem może okazać się bardzo pomocna, bowiem opracowana została w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszego serwisu. Znaleźć w niej można m.in. FAQ czyli zbiór najczęstszych przypadków, z którymi dotychczas spotykali się nasi serwisanci. Warto wspomnieć, ze większość z nich to problemy, które użytkownik rozwiązać może samodzielnie, przy odpowiednim instruktażu. Drugim istotnym elementem naszej bazy wiedzy jest intuicyjny słownik, w którym znajdują się wszystkie fachowe terminy jakie można napotkać użytkując nasze urządzenia grzewcze.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.