Gdzie kupić

  Jako producent urządzeń grzewczych dużą uwagę przywiązujemy do dystrybucji. Jednym z założeń naszej działalności jest ich dostępność dla użytkowników. W tym celu nasza sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem naszych autoryzowanych partnerów. Aktualnie sieć ta zrzesza ponad 100-tu instalatorów i dystrybutorów. Zdajemy sobie również sprawę jaką rolę w tym procesie odgrywa profesjonalne doradztwo oraz wsparcie techniczne. Dlatego dbamy o to, by każdy z naszych partnerów posiadał aktualną wiedzę o naszych produktach. W tym celu organizujemy cykliczne szkolenia produktowe, na których poruszane są zagadnienia z zakresu montażu jak i serwisu naszych urządzeń, zarówno w aspekcie teoretycznym jak i praktycznym.
  Chcąc zapewnić Państwu prawidłową i bezpieczną eksploatacje naszych urządzeń rekomendujemy, aby pierwsze uruchomienie, przegląd i obsługa serwisowa przeprowadzane były za pośrednictwem naszych partnerów.

Jesteśmy bliżej niż myślisz

Skontaktuj się z naszym partnerem, który pomoże Ci dobrać odpowiednie urządzenie KIPI i ciesz się wydajnym, bezobsługowym i oszczędnym źródłem ciepła.

[ASL_STORELOCATOR color_scheme="0"]

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.