Producenci kotłów z naszymi palnikami

KOVARSON s.r.o.

KOVARSON s.r.o. jest czeskim producentem kotłów na paliwo stałe oraz gazowych kotłów kondensacyjnych. Wszystko jest certyfikowane i opracowane zgodnie z najsurowszymi europejskimi normami. Produkowana jest szeroka gama kotłów automatycznych z żeliwa lub stali na węgiel brunatny i pelety drzewne. Ponadto kotły zgazowujące z ręcznym dostarczaniem kawałków drewna lub kotły kombinowane do ręcznego podawania i pracy automatycznej.

Automatyczny kocioł na pellet KAJMAN 10, 12, 15, 18, 20 kW przeznaczony do spalania pelletu drzewnego z automatycznym zapłonem, wygaszeniem i czyszczeniem komory palnika. Kocioł o sprawności 93,1% spełnia najsurowszą klasę emisji nr 5 oraz parametry EKOPROJEKTU. Kocioł jest elementem spawanym, gdzie wewnętrzna część korpusu kotła jest spawana od 6 mm. Wymiennik ciepła korpusu kotła składa się z dwurzędowego rurowego wymiennika ciepła. W każdej rurze znajduje się turbulator, który zapewnia łatwe czyszczenie wymiennika kotła za pomocą dźwigni znajdującej się z boku kotła w wyposażeniu podstawowym.

Kocioł sterowany jest przez nowoczesny sterownik z ekranem dotykowym. Urządzenie posiada automatyczną modulację mocy w zależności od potrzeb systemu grzewczego. Możliwość sterowania dwoma obiegami centralnego ogrzewania lub ogrzewania podłogowego oraz czterema pompami. Standardowo urządzenie steruje również kotłem i zasobnikiem lub wentylatorem wyciągowym. Urządzenie może być wyposażone w termostat pokojowy, regulację ekwitermiczną lub sterowanie przez Internet.

Kocioł na pellet KAJMAN

Dostępne moce: 10 kW, 12 kW, 15 kW, 18 kW, 20 kW

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.